Miele zblízka

Philosophie

Filozofie

Společnost Miele je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti.

Více informací
Historie

Historie

Na své první produkty napsali zakladatelé společnosti heslo „Vždy lepší“. Tato dvě slova se táhnou jako červená nit více než stoletou historií společnosti Miele.

Více informací
Geschäftsentwicklung

Vývoj obchodní činnosti

V obchodním roce 2018/2019, který končil 30. června 2019, dosáhla společnost obratu 4,16 miliard Euro. To odpovídá nárůstu 59,7 milionů Euro nebo 1,5 %. Na domácím německém trhu vzrostl obrat společnosti na 1,2 miliard Euro.

Více informací
Management

Management

Společnost Miele & Cie. je vedena rovnocennými partnery: Olaf Bartsch, Dr. Stefan Breit, Dr. Axel Kniehl, Dr. Markus Miele, Dr. Eduard Sailer a Dr. Reinhard Zinkann.

Více informací
Nachhaltigkeit

Trvale udržitelný rozvoj

Pro společnost Miele je trvale udržitelné jednání závazkem vůči hodnotám a tradicím podniku a je neodmyslitelným základem dlouhodobého úspěchu firmy.

Více informací
Auszeichnungen & Testsiege

Ocenění & vítězství

Základem podnikatelské strategie společnosti Miele je neustálý vývoj
a zlepšování. To, že společnost Miele
s touto strategií dobře funguje, dokládají četná ocenění
a vyznamenání.

Více informací

Pobočky

Miele má v současné době zastoupení v 50 zemích/regionech s vlastní odbytovou společností a v dalších přibližně 50 zemích/regionech prostřednictvím dodavatelů.

Více informací
Ansprechpartner

Kontaktní osoba

V případě dotazů a přání vám rádi pomohou naše kontaktní osoby.

Více informací