Novinky

Nový bezsáčkový vysavač Boost CX1

Silný. Kompaktní. Hbitý.

Velký pomocník při úklidu je vlastně docela malý. Kompaktní design a velká kolečka zajišťují snadnou manipulaci. Díky promyšlené technologii dosáhnete maximálního čisticího účinku.
Již od 6 990 Kč. K dostání v různých barevných provedeních.

Zjistěte více

Nové energetické štítky EU

Společně pro lepší budoucnost

Od března 2021 se pro spotřebitele zlepší porovnatelnost a transparentnost díky novým energetickým štítkům pro myčky nádobí, chladicí spotřebiče, vinotéky, pračky a pračky se sušičkou. Přehled hlavních změn na energetických štítcích naleznete zde.

Více informací o nových energetických štítcích
Pere a suší pouhým stisknutím tlačítka

Nová pračka se sušičkou s technologií PerfectCare

Na 8 kg praní a 5 kg sušení

Nemáte doma dostatek místa pro sušičku? Pračka se sušičkou Miele WT1 je skvělým řešením! S patentovaným voštinovým bubnem, výkonným ProfiEco motorem a propracovanými technologiemi, které vám zaručí perfektní výsledky praní i sušení.
To je nová pračka se sušičkou Miele již od 39 990 Kč.

Více informací

Pračka Miele již za 19 990 Kč

Šetrně a kvalitně vypere jakékoliv oblečení

Seznamte se s novými pračkami Miele WEA 035 nebo WCA 030 již za 19 990 Kč. Skvěle vybavené modely s osvědčenou kvalitou. To nejlepší pro vaše prádlo.

Více informací

Dokonalá mléčná pěna pro ty nejlepší kávové speciality

Nové kávovary CM6 se systémem MilkPerfection

Milujete nadýchanou mléčnou pěnu s krémovou konzistencí? Pak je pro vás kávovar Miele CM6 MilkPerfection jasnou volbou. Postará se o dokonalou mléčnou pěnu a umožní vám tak přípravu celé řady kávových nebo čajových specialit.

Ke kávovarům CM6

Brilantní výsledky po každém umytí

Nové myčky nádobí Miele G 5000 již od 16 990 Kč

Představujeme vám novou řadu myček nádobí Miele G 5000.
S košovým uspořádáním FlexLine pro maximální flexibilitu, snadné přenastavení jednotlivých košů a nástavců a především pro perfektní výsledky mytí již za 58 minut.

Více informací

Nový Triflex HX1

První tyčový akumulátorový vysavač Miele 3v1

Seznamte se s naší nejžhavější novinkou v oblasti vysávání. Triflex HX1. První tyčový aku vysavač od Miele v jedinečném provedení 3v1. Pro maximální flexibilitu a vynikající výkon.

Objevte nyní

Vynikající hygienické řešení

Dokonalá souhra mezi přístroji a pracími a mycími prostředky

Objevte výjimečné přednosti přístrojů a čisticích prostředků Miele, díky kterým dosáhnete perfektních hygienických výsledků a zároveň eliminujete 99,9 % všech virů, plísní a bakterií.

Zjistěte více

Za hranicemi všednosti

Nová generace 7000

Objevte nejprůlomovější inovaci za celou naši historii společnosti Miele. Zažijte novou generaci vestavných spotřebičů Miele! #LifeBeyondOrdinary

Zjistěte více

Objevte novou generaci 7000

Ještě více inovací, než kdy dříve.

Věříme, že vše se dá neustále vylepšovat. Již od založení společnosti Miele v roce 1899 jsme synonymem vášnivého inženýrství, fascinujících technologií a neobyčejného designu.
Nová generace 7000 opět posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost.

Objevte nyní

Vysavače Miele Complete C3 Performance

Ten nejlepší výkon na kobercích i tvrdých podlahách

Skvěle vybavené modely vysavačů Miele Performance. Disponují komfortní rukojetí EcoComfort s integrovaným sacím štětcem a motorem s výkonem 800 W. Seznamte se.

Více informací

Nový kávovar Miele CM7

Pro specialisty. Pro individualisty. Pro perfekcionisty.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - se třemi zásobníky na zrnkovou kávu pro všechny perfekcionisty. Připraví až 20 tradičních i netradičních nápojových specialit včetně 4 druhů čaje, navíc se automaticky odvápní. Skvělá, čerstvě namletá káva díky funkci AromaticSystemFresh. CM7 vás prostě neomrzí.

Více informací
První bezsáčkový vysavač Miele

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Výkonný. Inovativní. Hygienický.

90 let úspěšného boje s prachem si zaslouží oslavu. Oslavte
s námi 90 let německé kvality a zkušeností, které nás neustále posouvají dopředu a pomáhají nám vyvíjet stále lepší a efektivnější pomocníky. Seznamte se s našimi jubilejními modely bezsáčkových vysavačů Miele v atraktivním provedení.

Více informací

Myčky nádobí Miele ProfiLine

Nový pomocník pro mytí nádobí

Aby bylo vaše nádobí opět rychle k dispozici! Nová generace myček ProfiLine se během pouhých 17 minut postará o to, že je nádobí obratem ruky zase čisté. Tak odpadá namáhavé předmývání nádobí na konci náročného pracovního dne. Přístroj navíc nabízí snadné ovládání a různé programy a možnosti pro rozličné požadavky.

Více informací

Odsavač par Miele vítězem dTestu

Nejlepší volbou je nástěnný odsavač DA 6096 W

Miele dokazuje svou kvalitu ve všech sférách. Nejnovější vítěz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchyňských spotřebičů, nástěnný odsavač DA 6096 W. Z 21 testovaných přístrojů získal nejlepší hodnocení v kategoriích „odsávání“, „hlučnost“ a 100% hodnocení v kategorii „zpracování“.

Více informací