Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

Perte jako Ester!

Unikátní systém praní pro sport & outdoor

Chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků při praní vašeho sportovního oblečení? Poradíme vám, jak si vybrat správnou pračku s ohledem na vhodné programy praní.

Zjistěte více

Dárek k vaší nové pečicí troubě Miele

Objednejte si nový Gourmet pizza kámen na pečení zdarma!

Zakoupili jste si pečicí troubu Miele H 2860-2 B/BP? Pak od nás získáváte voucher na Gourmet pizza kámen včetně dřevěné lopatky v hodnotě 5 490 Kč jako dárek. Voucher uplatníte zcela jednoduše na našem e-shopu, zásilku vám pošleme zdarma až domů.

Uplatnit voucher

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Miele, pro život bez starostí.

Více o 5leté záruce

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

Voucher k Vaší myčce Miele

Tablety na mytí UltraTabs

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1

1 balení UltraWhite zdarma nebo 1/2 roku praní s 30% slevou!

Děkujeme, že jste se rozhodli pro pračku Miele. Koupí Vaší nové pračky jste získali také voucher na jedno balení pracího prášku UltraWhite v hodnotě 629 Kč zcela zdarma nebo prací prostředky na půl roku praní s 30% slevou. Stačí si vybrat a jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k vaší pračce W1 s dávkováním TwinDos

Vyberte si svůj bonus

Zajistěte si bezplatně seznamovací balíček nebo sadu prostředků do zásoby za zvýhodněnou cenu.

Uplatnit voucher

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

Vyberte si z široké nabídky praček s automatickým dávkovacím systémem TwinDos. S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Zjistěte více

Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

1kg zrnkové kávy a izolační konvice v hodnotě 4 489 Kč

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Uplatnit voucher

Voucher k vašemu novému vysavači Miele

Objednejte si startovací balení zdarma nebo XXL sadu za zvýhodněnou cenu

Zakoupili jste si nový vysavač Miele Classic C1 nebo Complete C3 a obdrželi jste voucher na balení 4 originálních sáčků do vysavače Miele zdarma nebo na XXL balení sáčků za zvýhodněnou cenu? Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Uplatnit voucher

Voucher k vaší nové sušičce Miele TWV 780

Objednejte si koš do sušičky zdarma!

Zakoupili jste si novou sušičku Miele TWV 780 a obdrželi jste voucher na koš do sušičky jako dárek? Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce Miele

1 vůně do sušičky zdarma NEBO 3 vůně za zvýhodněnou cenu

K vaší zakoupené sušičce Miele jste od nás získali voucher na vůně do sušičky. Vyberte si z naší nabídky a vyzkoušejte třeba novou vůni DryFresh, která zajistí neutralizaci pachů a vaše prádlo bude jako čerstvě vyvětrané.

Uplatnit voucher

Voucher k vaší myčce se systémem AutoDos

6x PowerDisk® All in 1!

Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher
na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem
e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce Miele

Získejte druhou vůni zdarma!

Koupí Vaší nové sušičky Miele se systémem FragranceDos2 jste od nás obdrželi také voucher na druhý flakón s vůní do sušičky zdarma dle Vašeho výběru. Voucher můžete uplatnit zcela jednoduše na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Více informací