Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

Sehrané trio do vaší domácnosti

Limitovaná nabídka!

Zakoupením pračky Miele WDB 020 současně se sušičkou Miele TDB 220 WP od nás získáte vysavač Miele Classic C1 PowerLine
v hodnotě 4 490 Kč jako dárek. Platnost akce je omezena pouze do vyprodání zásob!

Zjistěte více

Jubilejní modely Series 120

Vždy lepší, již 120 let.

Oslavte s námi 120leté výročí inovací. Připravili jsme pro vás jubilejní modely přístrojů z různých produktových kategorií, od vysavačů, praček a sušiček přes myčky nádobí až k ledničkám. Speciální nabídku pak představuje pečicí trouba s bonusem
v podobě pekáče v hodnotě 6 490 Kč.

Zjistěte více

Limitovaná edice Series 120

Nyní HEPA filtr a 5 let záruka na vysavač zdarma*

Oslavte s námi 120 let inovací. Připravili jsme pro vás jubilejní nabídku. Nyní při zakoupení sáčkového podlahového vysavače Miele společně s Allergy XL balením sáčků získáte 5 let záruku na vysavač a HEPA filtr v hodnotě 899 Kč zdarma. Nabídka však platí pouze do vyprodání zásob.

Zjistěte více

Pečicí trouba Series 120 za atraktivní cenu

Nyní včetně originálního pekáče Gourmet jako dárek

Při zakoupení pečicí trouby Miele Series 120 H 2567 B (bez pyrolýzy) nebo H 2567 BP (s pyrolýzou) od nás obdržíte voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč jako dárek. Pak už stačí jen jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Zjistěte více

Voucher k vaší myčce se systémem AutoDos

6x PowerDisk® All in 1!

Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher
na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem
e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Uplatnit voucher

Limity? Neexistují.

Světová novinka: myčky nádobí generace 7000 s automatickým dávkováním

Miele představuje světovou novinku v oblasti mytí nádobí. Myčky nádobí s automatickým dávkováním díky integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pusťte budoucnost k sobě domů a využijte svůj drahocenný čas na užitečnější věci. Navíc můžete mýt nádobí až půl roku zdarma.

Zjistěte více

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Miele, pro život bez starostí.

Více o 5leté záruce

Objednejte si kuchařku zdarma!

K Vaší zakoupené pečicí, parní nebo kombinované parní troubě Miele Vám pošleme hodnotnou kuchařku "Recepty pro pečicí trouby", "Recepty pro kombinované parní trouby" nebo "Vaření
v páře" (k parní troubě) zdarma. Vyplňte formulář a těšte se
na sbírku originálních receptů.

Chci zaslat kuchařku Miele

Voucher k Vaší sušičce T1 Active Plus

Tři flakóny s vůní dle Vašeho výběru zdarma

Zakoupili jste si naši sušičku Miele T1 Active Plus (TCE 530
a TWE 520)? Pak jste uvnitř přístroje jistě našli také voucher, díky kterému od nás získáte 3 libovolné flakóny s vůní v hodnotě 837 Kč zdarma. Stačí si vybrat 3 z 5 různých vůní v našem e-shopu, zadat kód z voucheru a zásilku zašleme zdarma až k vám domů.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší myčce Miele z řady EcoFlex

Tablety na mytí UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Power, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele z řady EcoFlex.

Uplatnit voucher

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

Vyberte si z široké nabídky praček s automatickým dávkovacím systémem TwinDos. S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Zjistěte více

Voucher k Vaší sušičce Miele

Získejte druhou vůni zdarma!

Koupí Vaší nové sušičky Miele se systémem FragranceDos2 jste od nás obdrželi také voucher na druhý flakón s vůní do sušičky zdarma dle Vašeho výběru. Voucher můžete uplatnit zcela jednoduše na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1

1 balení UltraWhite zdarma nebo 1/2 roku praní s 30% slevou!

Děkujeme, že jste se rozhodli pro pračku Miele. Koupí Vaší nové pračky jste získali také voucher na jedno balení pracího prášku UltraWhite v hodnotě 629 Kč zcela zdarma nebo prací prostředky na půl roku praní s 30% slevou. Stačí si vybrat a jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce T1

4 flakóny s vůní za cenu 3!

S nákupem sušičky Miele T1 jste od nás obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na našem e-shopu objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Jak uplatnit voucher?

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Více informací

Voucher k vaší pračce W1 s dávkováním TwinDos

Vyberte si svůj bonus

Zajistěte si bezplatně seznamovací balíček nebo sadu prostředků do zásoby za zvýhodněnou cenu.

Uplatnit voucher

Objevte kombinované přístroje Miele

Kombinace parní trouby s mikrovlnou společně s jakoukoliv pečicí troubou Miele uspokojí všechny nejrůznější chutě. Stačí dva přístroje Miele a otevřou se vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinací s přístroji Miele