Pečicí trouba CulinArt

Akční nabídka - pečicí trouba CulinArt Gourmet

Nyní jako dárek originální pekáč Gourmet

Pokud se rozhodnete pro zakoupení pečicí trouby Miele CulinArt H 6267 B nebo H 6267 BP, získáte od nás voucher na originální pekáč Miele Gourmet
v hodnotě až 6 490 Kč zcela zdarma.

K akčním modelům

Highlights

Klimatické pečení – program, který rozmazlí vaše chuťové buňky

Dříve bylo pečení lahodného a křupavého chleba či housek výsadou pekařů. Dnes už si můžete upéct dokonalý chléb
i doma: v pečicí troubě Miele s klimatickým pečením. Zvýšením vlhkosti ve vnitřním prostoru dosáhnete výrazně lepších výsledků
u celé řady pokrmů: voňavý, nadýchaný chléb s lesklou, křupavou kůrčičkou; housky a croissanty jako čerstvé od pekaře; jemné, šťavnaté maso se zlatavou krustou; perfektně upečený nákyp; lahodné suflé a mnoho dalšího.

Více než 20 automatických programů – se zárukou úspěchu beze stresu

Díky elektronicky regulovaným programům pro více než 20 pokrmů upečete koláč, chléb, maso i další pokrmy perfektně a navíc jednoduše. Nemusíte nastavovat provozní způsob, teplotu, ani délku přípravy. Automatický program vše nastaví za vás, vy si však můžete individuálně určit, zda máte raději kůrku světlejší či tmavší apod.

Povrchová úprava PerfectClean*

Hravě jednoduché čištění: mnoho součástí vaší pečicí trouby Miele, jako např. vnitřní prostor, pečicí plechy a rošty, jsou opatřeny patentovanou povrchovou úpravou s jedinečnými nepřilnavými vlastnostmi. Díky tomu odstraníte i odolné nečistoty bez námahy pomocí houbičky a kapky jaru. 

Pyrolytické čištění*

Pyrolýza je automatické samočištění znečištěného vnitřního prostoru při vysoké teplotě. Zdlouhavé a namáhavé čištění i agresivní čisticí prostředky již patří minulosti. Během pyrolytického čištění se veškeré zbytky jídla rozpadnou na popel a beze zbytku se tak uvolní z povrchu vnitřního prostoru. Pro spotřebu energie platí: tolik, kolik je nutné, ale tak málo, jak je jen možné.

Vybavení Pyrofit*

Nejen vnitřní prostor, ale i postranní mřížky, rošty a výsuvné pojezdy FlexiClip budou díky povrchové úpravě Pyrofit po každé pyrolýze zářivě čisté. Protože díky povrchu Pyrofit mohou všechny tyto části zůstat během pyrolýzy ve vnitřním prostoru a současně se vyčistit.

*) Vybavení závislé na modelu

Akční modely

Příslušenství

Jen na omezenou dobu včetně voucheru na pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč!

Pekáč Gourmet - perfektní na pečení a zapékání

Pekáč Gourmet lze použít v pečicí troubě i na varné desce. HUB 5000 M je vhodný pro použití na elektrických varných deskách, HUB 5001 M i na indukčních varných deskách (pekáče nejsou vhodné pro použití na plynových varných deskách).

Perforovaný pečicí plech Gourmet – perfektní pro přípravu chleba či housek

Použitím perforovaného pečicího plechu dosáhnete během klimatického pečení perfektních výsledků. Jemné děrování zajišťuje optimální distribuci tepla a dosáhnete tak rovnoměrného zhnědnutí obzvláště na spodní straně. Je vhodný především na přípravu křupavého pečiva, jako jsou housky, ale také lahodných koláčů.
I křupavá pizza, hranolky nebo sušené ovoce se díky perforovanému pečicímu plechu skvěle podaří. 

Výsuvné pojezdy FlexiClip – ergonomické, bezpečné a plně výsuvné

Díky plnovýsuvu lze pečicí plechy, rošt i pekáč vysunout až ven
a v jakékoliv pozici bezpečně zajistit. Tak můžete pohodlně podlít pečeni nebo otočit pokrm, aniž by hrozilo nebezpečí, že se popálíte o horký vnitřní prostor. Navíc je lze použít v každé úrovni.

Podmínky k akci

Voucher na Miele Gourmet pekáč je dodáván společně s pečicí troubou CulinArt Gourmet a vztahuje se na 1 kus pekáče Gourmet HUB 5000 M nebo HUB 5001 M - záleží na vašem výběru. 

Podrobnosti

  • Tato nabídka platí jen při zakoupení pečicí trouby Miele CulinArt.
  • Voucher lze uplatnit pouze na e-shopu Miele.
  • Není možné směnit za hotovost. 
  • Na každou objednávku lze využít jen jeden voucher.
  • Není možné kombinovat s jinou akcí.
  • Prodej třetí osobě není povolen.
  • Akce trvá do 30.4.2019.
  • Voucher lze uplatnit na e-shopu Miele do 31.12.2019.

Nevíte, kde a jak uplatnit voucher? Podrobný návod naleznete zde.